
အသေးစိတ်အချက်အလက်
| မျက်နှာပြင်အရွယ်အစား | 6.74" |
| မျက်နှာပြင်အမျိုးအစား | TFT LCD, 90Hz |
| ရီဇိုလူးရှင်း | 720 x 1600 pixels, 20:9 ratio (~260 ppi density) |
| ပရိုဆက်ဆာ | Mediatek Helio G81 (12 nm) |
| RAM | 4 GB |
| သိုလှောင်မှု | 64 GB |
| နောက်ကင်မရာ | 50 MP |
| ရှေ့ကင်မရာ | 5 MP |
| ဘက်ထရီ | 5260 mAh |
| လည်ပတ်စနစ် | Android 15, MagicOS 9 |
| SIM | Single SIM |
| ကွန်ရက် | 4G |
| NFC | No |
| အလေးချိန် | 186g |
| အတိုင်းအတာ | 167 x 77 x 7.9 mm (6.57 x 3.03 x 0.31 in) |
| အရောင်များ | Ocean Cyan, Midnight Black, Tidal Blue, Meteor Silver |
Honor
Honor X5c
October 2025 တွင် မိတ်ဆက်
4GB RAM64GB50MP5260mAh4GSingle SIM
အကောင်းဆုံးစျေးနှုန်း
၄၉၉,၉၀၀ MMK
ဆိုင် 1 ခုမှ
ဘယ်မှာဝယ်ရမလဲ
A
Anycall Mobileဆိုင်အာမခံနောက်ဆုံးအပ်ဒိတ် 4/4/2026
အကောင်းဆုံးစျေးနှုန်း
ဆိုင်တွင် ကြည့်ရန်၄၉၉,၉၀၀MMK
