
အသေးစိတ်အချက်အလက်
| မျက်နှာပြင်အရွယ်အစား | 6.78" |
| မျက်နှာပြင်အမျိုးအစား | IPS LCD, 120Hz, 700 nits (HBM) |
| ရီဇိုလူးရှင်း | 720 x 1576 pixels, 19.5:9 ratio (~259 ppi density) |
| ပရိုဆက်ဆာ | Octa-core (2x2.0 GHz Cortex-A75 & 6x1.7 GHz Cortex-A55) |
| RAM | 4 GB |
| သိုလှောင်မှု | 128 GB |
| ဘက်ထရီ | 5200 mAh |
| လည်ပတ်စနစ် | Android 16, XOS 16 |
| ကွန်ရက် | 4G |
| NFC | Yes |
| အတိုင်းအတာ | 167.7 x 78.8 x 7.7 mm (6.60 x 3.10 x 0.30 in) |
Infinix
Infinix Smart 20 4 GB/128 GB
4GB RAM128GB5200mAh4G
အကောင်းဆုံးစျေးနှုန်း
၅၀၀,၀၀၀ MMK
ဆိုင် 1 ခုမှ
ဘယ်မှာဝယ်ရမလဲ
I
ICT.com.mmဆိုင်အာမခံနောက်ဆုံးအပ်ဒိတ် 4/2/2026
အကောင်းဆုံးစျေးနှုန်း
ဆိုင်တွင် ကြည့်ရန်၅၀၀,၀၀၀MMK
