
အသေးစိတ်အချက်အလက်
| မျက်နှာပြင်အမျိုးအစား | IPS,LCD,60Hz,440 nits (TYP) |
| ရီဇိုလူးရှင်း | FHD+ 1200*1920 |
| ပရိုဆက်ဆာ | Octa-core (2x2.0 GHz Cortex-A75 & 6x1.8 GHz Cortex-A55) |
| RAM | 4 GB |
| သိုလှောင်မှု | 128 GB |
| နောက်ကင်မရာ | 8 MP |
| ရှေ့ကင်မရာ | 5 MP |
| NFC | No |
| အလေးချိန် | 498g |
| အတိုင်းအတာ | 257.67 x 169.22 x 7.9 mm |
Infinix
Infinix Xpad 30E 4 GB/128 GB
4GB RAM128GB8MP
အကောင်းဆုံးစျေးနှုန်း
၈၅၀,၀၀၀ MMK
ဆိုင် 1 ခုမှ
ဘယ်မှာဝယ်ရမလဲ
I
ICT.com.mmဆိုင်အာမခံနောက်ဆုံးအပ်ဒိတ် 4/2/2026
အကောင်းဆုံးစျေးနှုန်း
ဆိုင်တွင် ကြည့်ရန်၈၅၀,၀၀၀MMK
