
အသေးစိတ်အချက်အလက်
| မျက်နှာပြင်အရွယ်အစား | 6.78" |
| မျက်နှာပြင်အမျိုးအစား | IPS LCD, 120Hz, 700 nits (HBM) |
| ရီဇိုလူးရှင်း | 720 x 1576 pixels, 19.5:9 ratio (~256 ppi density) |
| ပရိုဆက်ဆာ | Unisoc T7250 (12 nm) |
| RAM | 4 GB |
| သိုလှောင်မှု | 128 GB |
| နောက်ကင်မရာ | 50 MP |
| ရှေ့ကင်မရာ | 8 MP |
| ဘက်ထရီ | 5200 mAh |
| လည်ပတ်စနစ် | Android 15 |
| SIM | Single SIM |
| ကွန်ရက် | 4G |
| NFC | No |
| အတိုင်းအတာ | 167.6 x 78.6 x 7.5 mm (6.60 x 3.09 x 0.30 in) |
| အရောင်များ | Bass Black, Echo Silver, Vibe Purple, Melody Pink |
Itel
itel City 200
February 2026 တွင် မိတ်ဆက်
4GB RAM128GB50MP5200mAh4GSingle SIM
အကောင်းဆုံးစျေးနှုန်း
၅၇၉,၉၀၀ MMK
ဆိုင် 1 ခုမှ
ဘယ်မှာဝယ်ရမလဲ
A
Anycall Mobileဆိုင်အာမခံနောက်ဆုံးအပ်ဒိတ် 5/24/2026
အကောင်းဆုံးစျေးနှုန်း
ဆိုင်တွင် ကြည့်ရန်၅၇၉,၉၀၀MMK
