
အသေးစိတ်အချက်အလက်
| မျက်နှာပြင်အရွယ်အစား | 6.67" |
| မျက်နှာပြင်အမျိုးအစား | IPS LCD, 120Hz, 1160Hz PWM, 1000 nits (HBM) |
| ရီဇိုလူးရှင်း | 720 x 1604 pixels, 20:9 ratio (~264 ppi density) |
| ပရိုဆက်ဆာ | Mediatek Dimensity 6300 (6 nm) |
| RAM | 6 GB |
| သိုလှောင်မှု | 128 GB |
| နောက်ကင်မရာ | 50 MP |
| ရှေ့ကင်မရာ | 8 MP |
| ဘက်ထရီ | 5800 mAh |
| လည်ပတ်စနစ် | Android 15, ColorOS 15 |
| SIM | Single SIM |
| ကွန်ရက် | 5G |
| NFC | Yes |
| အလေးချိန် | 194g |
| အတိုင်းအတာ | 164.8 x 75.5 x 7.8 mm (6.49 x 2.97 x 0.31 in) |
| အရောင်များ | Flower Pink, Mocha Brown (Chocolate Mocha), Feather Blue |
OPPO
OPPO A5
March 2025 တွင် မိတ်ဆက်
6GB RAM128GB50MP5800mAh5GSingle SIM
အကောင်းဆုံးစျေးနှုန်း
၈၃၉,၉၀၀ MMK
ဆိုင် 3 ခုမှ
ဘယ်မှာဝယ်ရမလဲ
A
Anycall Mobileဆိုင်အာမခံနောက်ဆုံးအပ်ဒိတ် 5/14/2026
အကောင်းဆုံးစျေးနှုန်း
ဆိုင်တွင် ကြည့်ရန်၈၃၉,၉၀၀MMK
M
Mobile Kingဆိုင်အာမခံနောက်ဆုံးအပ်ဒိတ် 5/24/2026
၈၄၉,၉၀၀MMK
S
Snoopy Mobileတရားဝင်အာမခံနောက်ဆုံးအပ်ဒိတ် 4/6/2026
၈၄၉,၉၀၀MMK
