
ဆက်စပ်သည့် သတင်း & ဗီဒီယိုများ
အသေးစိတ်အချက်အလက်
| မျက်နှာပြင်အရွယ်အစား | 6.57" |
| မျက်နှာပြင်အမျိုးအစား | AMOLED, 1B colors, 120Hz, 600 nits (typ), 1400 nits (HBM) |
| ရီဇိုလူးရှင်း | 1080 x 2372 pixels (~397 ppi density) |
| ပရိုဆက်ဆာ | Qualcomm SM6450 Snapdragon 6 Gen 1 (4 nm) |
| RAM | 8 GB |
| သိုလှောင်မှု | 128 GB |
| နောက်ကင်မရာ | 50 MP |
| ရှေ့ကင်မရာ | 50 MP |
| ဘက်ထရီ | 7000 mAh |
| လည်ပတ်စနစ် | Android 16, ColorOS 16 |
| SIM | Single SIM |
| ကွန်ရက် | 5G |
| NFC | Yes |
| အလေးချိန် | 195g |
| အတိုင်းအတာ | 158.2 x 74.9 x 8.1 mm (6.23 x 2.95 x 0.32 in) |
| အရောင်များ | Afterglow Pink, Twilight Blue, Aurora Blue |
OPPO
Oppo Reno15 F
January 2026 တွင် မိတ်ဆက်
8GB RAM128GB50MP7000mAh5GSingle SIM
အကောင်းဆုံးစျေးနှုန်း
၁,၉၉၉,၉၀၀ MMK
ဆိုင် 1 ခုမှ
ဘယ်မှာဝယ်ရမလဲ
A
Anycall Mobileဆိုင်အာမခံနောက်ဆုံးအပ်ဒိတ် 4/3/2026
အကောင်းဆုံးစျေးနှုန်း
ဆိုင်တွင် ကြည့်ရန်၁,၉၉၉,၉၀၀MMK

