
အသေးစိတ်အချက်အလက်
| မျက်နှာပြင်အရွယ်အစား | 6.67" |
| မျက်နှာပြင်အမျိုးအစား | AMOLED, 1B colors, 120Hz, HDR10+, 800 nits (HBM) |
| ရီဇိုလူးရှင်း | 1080 x 2400 pixels, 20:9 ratio (~395 ppi density) |
| ပရိုဆက်ဆာ | Qualcomm SM8450 Snapdragon 8 Gen 1 (4 nm) |
| RAM | 8 GB |
| သိုလှောင်မှု | 128 GB |
| နောက်ကင်မရာ | 64 MP |
| ရှေ့ကင်မရာ | 20 MP |
| ဘက်ထရီ | 4700 mAh |
| လည်ပတ်စနစ် | Android 12, upgradable to Android 14, HyperOS 2 |
| SIM | Single SIM |
| ကွန်ရက် | 5G |
| NFC | Yes |
| အလေးချိန် | 210g |
| အတိုင်းအတာ | 162.5 x 76.7 x 8.5 mm (6.40 x 3.02 x 0.33 in) |
| အရောင်များ | Stealth Black, Knight Silver, Cyber Yellow |
Poco
Poco F4 GT
April 2022 တွင် မိတ်ဆက်
8GB RAM128GB64MP4700mAh5GSingle SIM
အကောင်းဆုံးစျေးနှုန်း
၉၆၉,၀၀၀ MMK
ဆိုင် 1 ခုမှ
ဘယ်မှာဝယ်ရမလဲ
6
619 Mobileဆိုင်အာမခံနောက်ဆုံးအပ်ဒိတ် 3/30/2026
အကောင်းဆုံးစျေးနှုန်း
ဆိုင်တွင် ကြည့်ရန်၉၆၉,၀၀၀MMK
