
အသေးစိတ်အချက်အလက်
| မျက်နှာပြင်အရွယ်အစား | 6.8" |
| မျက်နှာပြင်အမျိုးအစား | IPS LCD, 144Hz, 1200 nits (HBM) |
| ရီဇိုလူးရှင်း | 720 x 1570 pixels, 19.5:9 ratio (~254 ppi density) |
| ပရိုဆက်ဆာ | Mediatek Dimensity 6300 (6 nm) |
| RAM | 4 GB |
| သိုလှောင်မှု | 128 GB |
| နောက်ကင်မရာ | 50 MP |
| ရှေ့ကင်မရာ | 8 MP |
| ဘက်ထရီ | 7000 mAh |
| လည်ပတ်စနစ် | Android 15, Realme UI 6.0 |
| SIM | Single SIM |
| ကွန်ရက် | 5G |
| NFC | Yes |
| အလေးချိန် | 215g |
| အတိုင်းအတာ | 166.1 x 77.9 x 8.4 mm (6.54 x 3.07 x 0.33 in) |
| အရောင်များ | Green, Purple |
Realme
Realme C85
November 2025 တွင် မိတ်ဆက်
4GB RAM128GB50MP7000mAh5GSingle SIM
အကောင်းဆုံးစျေးနှုန်း
၉၉၉,၉၀၀ MMK
ဆိုင် 1 ခုမှ
ဘယ်မှာဝယ်ရမလဲ
A
Anycall Mobileဆိုင်အာမခံနောက်ဆုံးအပ်ဒိတ် 4/4/2026
အကောင်းဆုံးစျေးနှုန်း
ဆိုင်တွင် ကြည့်ရန်၉၉၉,၉၀၀MMK
