
အသေးစိတ်အချက်အလက်
| မျက်နှာပြင်အရွယ်အစား | 6.7" |
| မျက်နှာပြင်အမျိုးအစား | Super AMOLED, 120Hz, HDR10+, 1200 nits (HBM), 1900 nits (peak) |
| ရီဇိုလူးရှင်း | 1080 x 2340 pixels, 19.5:9 ratio (~385 ppi density) |
| ပရိုဆက်ဆာ | Octa-core (1x2.9 GHz Cortex-A720 & 3x2.6 GHz Cortex-A720 & 4x1.9 GHz |
| RAM | 8 GB |
| သိုလှောင်မှု | 256 GB |
| ဘက်ထရီ | 5000 mAh |
| လည်ပတ်စနစ် | Android 15, up to 6 major Android upgrades, One UI 7 |
| ကွန်ရက် | 5G |
| NFC | Yes |
| အလေးချိန် | 198g |
| အတိုင်းအတာ | 162.2 x 77.5 x 7.4 mm (6.39 x 3.05 x 0.29 in) |
| အရောင်များ | Awesome Olive |
Samsung
Samsung Galaxy A56 5G 8 GB 256 GB
8GB RAM256GB5000mAh5G
အကောင်းဆုံးစျေးနှုန်း
၁,၇၉၄,၀၀၀ MMK
ဆိုင် 1 ခုမှ
ဘယ်မှာဝယ်ရမလဲ
I
ICT.com.mmဆိုင်အာမခံနောက်ဆုံးအပ်ဒိတ် 3/31/2026
အကောင်းဆုံးစျေးနှုန်း
ဆိုင်တွင် ကြည့်ရန်၁,၇၉၄,၀၀၀MMK
