
အသေးစိတ်အချက်အလက်
| မျက်နှာပြင်အရွယ်အစား | 6.78" |
| မျက်နှာပြင်အမျိုးအစား | IPS LCD, 120Hz, 580 nits (peak) |
| ရီဇိုလူးရှင်း | 1080 x 2460 pixels (~396 ppi density) |
| ပရိုဆက်ဆာ | Mediatek Dimensity 6080 (6 nm) |
| RAM | 8 GB |
| သိုလှောင်မှု | 128 GB |
| နောက်ကင်မရာ | 50 MP |
| ရှေ့ကင်မရာ | 16 MP |
| ဘက်ထရီ | 5000 mAh |
| လည်ပတ်စနစ် | Android 13, upgradable to Android 14, HIOS 14 |
| SIM | Single SIM |
| ကွန်ရက် | 5G |
| NFC | Yes |
| အလေးချိန် | 212g |
| အတိုင်းအတာ | 168.5 x 76.5 x 9 mm (6.63 x 3.01 x 0.35 in) |
| အရောင်များ | Dark Illusion, Silver Fantasy, Free Fire Edition |
TECNO
Tecno POVA5
August 2023 တွင် မိတ်ဆက်
8GB RAM128GB50MP5000mAh5GSingle SIM
အကောင်းဆုံးစျေးနှုန်း
၄၅၉,၀၀၀ MMK
ဆိုင် 1 ခုမှ
ဘယ်မှာဝယ်ရမလဲ
6
619 Mobileဆိုင်အာမခံနောက်ဆုံးအပ်ဒိတ် 5/24/2026
အကောင်းဆုံးစျေးနှုန်း
ဆိုင်တွင် ကြည့်ရန်၄၅၉,၀၀၀MMK
