
ဆက်စပ်သည့် သတင်း & ဗီဒီယိုများ
အသေးစိတ်အချက်အလက်
| မျက်နှာပြင်အရွယ်အစား | 6.75" |
| မျက်နှာပြင်အမျိုးအစား | IPS LCD, 120Hz, 1250 nits (HBM) |
| ရီဇိုလူးရှင်း | 720 x 1570 pixels, 19.5:9 ratio (~256 ppi density) |
| ပရိုဆက်ဆာ | Qualcomm Snapdragon 6s 4G Gen 2 |
| RAM | 6 GB |
| သိုလှောင်မှု | 128 GB |
| နောက်ကင်မရာ | 50 MP |
| ရှေ့ကင်မရာ | 8 MP |
| ဘက်ထရီ | 7200 mAh |
| လည်ပတ်စနစ် | Android 16, OriginOS 6 |
| SIM | Single SIM |
| ကွန်ရက် | 4G |
| NFC | No |
| အလေးချိန် | 219g |
| အတိုင်းအတာ | 166.6 x 78.4 x 8.4 mm (6.56 x 3.09 x 0.33 in) |
| အရောင်များ | Glow White, Starlight Grey |
Vivo
vivo Y31d
January 2026 တွင် မိတ်ဆက်
6GB RAM128GB50MP7200mAh4GSingle SIM
အကောင်းဆုံးစျေးနှုန်း
၁,၅၉၉,၈၀၀ MMK
ဆိုင် 1 ခုမှ
ဘယ်မှာဝယ်ရမလဲ
A
Anycall Mobileဆိုင်အာမခံနောက်ဆုံးအပ်ဒိတ် 4/2/2026
အကောင်းဆုံးစျေးနှုန်း
ဆိုင်တွင် ကြည့်ရန်၁,၅၉၉,၈၀၀MMK


