
အသေးစိတ်အချက်အလက်
| မျက်နှာပြင်အရွယ်အစား | 6.55" |
| မျက်နှာပြင်အမျိုးအစား | AMOLED, 68B colors, 120Hz, Dolby Vision, HDR10+, 1500 nits (peak) |
| ရီဇိုလူးရှင်း | 1080 x 2400 pixels, 20:9 ratio (~402 ppi density) |
| ပရိုဆက်ဆာ | Octa-core (1x3.1 GHz Cortex-A78 & 3x3.0 GHz Cortex-A78 & 4x2.0 GHz Cortex-A55) |
| ဘက်ထရီ | 4500 mAh |
| လည်ပတ်စနစ် | Android 13, MIUI 14 |
| ကွန်ရက် | 5G |
| NFC | Yes |
| အလေးချိန် | 174g |
| အတိုင်းအတာ | 158.7 x 71.7 x 7.6 mm (6.25 x 2.82 x 0.30 in) |
Xiaomi
Xiaomi Civi 3 5G 12 GB/256 GB Violet No Warranty
4500mAh5G
အကောင်းဆုံးစျေးနှုန်း
၁,၃၀၅,၀၀၀ MMK
ဆိုင် 1 ခုမှ
ဘယ်မှာဝယ်ရမလဲ
I
ICT.com.mmဆိုင်အာမခံနောက်ဆုံးအပ်ဒိတ် 3/30/2026
အကောင်းဆုံးစျေးနှုန်း
ဆိုင်တွင် ကြည့်ရန်၁,၃၀၅,၀၀၀MMK
