
အသေးစိတ်အချက်အလက်
| မျက်နှာပြင်အရွယ်အစား | 6.83" |
| မျက်နှာပြင်အမျိုးအစား | AMOLED, 68B colors, 120Hz, 3840Hz PWM, HDR10+, Dolby Vision, 3200 nits (peak) |
| ရီဇိုလူးရှင်း | 1220 x 2772 pixels (~443 ppi density) |
| ပရိုဆက်ဆာ | Octa-core (1x2.7 GHz Cortex-A720 & 3x2.4 GHz Cortex-A720 & 4x1.8 GHz Cortex-A520) |
| RAM | 12 GB |
| သိုလှောင်မှု | 256 GB |
| ဘက်ထရီ | 7000 mAh |
| လည်ပတ်စနစ် | Android 15, HyperOS 2 |
| ကွန်ရက် | 5G |
| NFC | Yes |
| အလေးချိန် | 211g |
| အတိုင်းအတာ | 163.3 x 78.3 x 7.9 mm (6.43 x 3.08 x 0.31 in) |
Xiaomi
Xiaomi Note 15Pro Plus 5G 12 GB/256 GB
12GB RAM256GB7000mAh5G
အကောင်းဆုံးစျေးနှုန်း
၁,၄၂၄,၀၀၀ MMK
ဆိုင် 1 ခုမှ
ဘယ်မှာဝယ်ရမလဲ
I
ICT.com.mmဆိုင်အာမခံနောက်ဆုံးအပ်ဒိတ် 4/2/2026
အကောင်းဆုံးစျေးနှုန်း
ဆိုင်တွင် ကြည့်ရန်၁,၄၂၄,၀၀၀MMK
