
အသေးစိတ်အချက်အလက်
| မျက်နှာပြင်အရွယ်အစား | 6.88" |
| မျက်နှာပြင်အမျိုးအစား | IPS LCD, 120Hz, 450 nits (typ), 600 nits (HBM) |
| ရီဇိုလူးရှင်း | 720 x 1640 pixels (~260 ppi density) |
| ပရိုဆက်ဆာ | Mediatek Helio G81 Ultra (12 nm) |
| RAM | 4 GB |
| သိုလှောင်မှု | 64 GB |
| နောက်ကင်မရာ | 50 MP |
| ရှေ့ကင်မရာ | 13 MP |
| ဘက်ထရီ | 5160 mAh |
| လည်ပတ်စနစ် | Android 14, HyperOS |
| SIM | Single SIM |
| ကွန်ရက် | 4G |
| NFC | Yes |
| အလေးချိန် | 211g |
| အတိုင်းအတာ | 171.9 x 77.8 x 8.2 mm (6.77 x 3.06 x 0.32 in) |
| အရောင်များ | Midnight Black, Sage Green, Dreamy Purple, Starry Blue |
Xiaomi
Xiaomi Redmi 14C
August 2024 တွင် မိတ်ဆက်
4GB RAM64GB50MP5160mAh4GSingle SIM
အကောင်းဆုံးစျေးနှုန်း
၄၈၉,၀၀၀ MMK
ဆိုင် 1 ခုမှ
ဘယ်မှာဝယ်ရမလဲ
M
Mobile Kingဆိုင်အာမခံနောက်ဆုံးအပ်ဒိတ် 3/30/2026
အကောင်းဆုံးစျေးနှုန်း
ဆိုင်တွင် ကြည့်ရန်၄၈၉,၀၀၀MMK
