
အသေးစိတ်အချက်အလက်
| မျက်နှာပြင်အရွယ်အစား | 6.9" |
| မျက်နှာပြင်အမျိုးအစား | IPS LCD, 120Hz |
| ရီဇိုလူးရှင်း | 720 x 1640 pixels (~260 ppi density) |
| ပရိုဆက်ဆာ | Unisoc T7200 (12 nm) |
| RAM | 4 GB |
| သိုလှောင်မှု | 128 GB |
| နောက်ကင်မရာ | 50 MP |
| ရှေ့ကင်မရာ | 8 MP |
| ဘက်ထရီ | 6000 mAh |
| လည်ပတ်စနစ် | Android 15 |
| SIM | Single SIM |
| ကွန်ရက် | 4G |
| NFC | Yes |
| အတိုင်းအတာ | 171.8 x 78.4 x 8.3 mm (6.76 x 3.09 x 0.33 in) |
| အရောင်များ | Purple, Green, Pink |
Nubia
ZTE Blade V70 Max
February 2025 တွင် မိတ်ဆက်
4GB RAM128GB50MP6000mAh4GSingle SIM
အကောင်းဆုံးစျေးနှုန်း
၅၁၉,၉၀၀ MMK
ဆိုင် 1 ခုမှ
ဘယ်မှာဝယ်ရမလဲ
A
Anycall Mobileဆိုင်အာမခံနောက်ဆုံးအပ်ဒိတ် 5/24/2026
အကောင်းဆုံးစျေးနှုန်း
ဆိုင်တွင် ကြည့်ရန်၅၁၉,၉၀၀MMK
