
အသေးစိတ်အချက်အလက်
| မျက်နှာပြင်အရွယ်အစား | 6.67" |
| မျက်နှာပြင်အမျိုးအစား | AMOLED, 68B colors, 120Hz, 1920Hz PWM, Dolby Vision, 500 nits (typ), 1200 nits (HBM), 1800 nits (peak) |
| ရီဇိုလူးရှင်း | 1220 x 2712 pixels, 20:9 ratio (~446 ppi density) |
| ပရိုဆက်ဆာ | Octa-core (4x2.40 GHz Cortex-A78 & 4x1.95 GHz Cortex-A55) |
| RAM | 8 GB |
| သိုလှောင်မှု | 256 GB |
| ဘက်ထရီ | 5100 mAh |
| လည်ပတ်စနစ် | Android 13, up to 3 major Android upgrades, HyperOS |
| ကွန်ရက် | 5G |
| NFC | Yes |
| အလေးချိန် | 187g |
| အတိုင်းအတာ | 161.2 x 74.2 x 8 mm (6.35 x 2.92 x 0.31 in) |
Xiaomi
Xiaomi Redmi Note 13 Pro 5G 8 GB/256 GB
8GB RAM256GB5100mAh5G
အကောင်းဆုံးစျေးနှုန်း
၉၇၅,၀၀၀ MMK
ဆိုင် 1 ခုမှ
ဘယ်မှာဝယ်ရမလဲ
I
ICT.com.mmဆိုင်အာမခံနောက်ဆုံးအပ်ဒိတ် 3/30/2026
အကောင်းဆုံးစျေးနှုန်း
ဆိုင်တွင် ကြည့်ရန်၉၇၅,၀၀၀MMK
