
အသေးစိတ်အချက်အလက်
| မျက်နှာပြင်အရွယ်အစား | 6.67" |
| မျက်နှာပြင်အမျိုးအစား | AMOLED, 68B colors, 120Hz, HDR10+, Dolby Vision, 3000 nits (peak) |
| ရီဇိုလူးရှင်း | 1220 x 2712 pixels, 20:9 ratio (~446 ppi density) |
| ပရိုဆက်ဆာ | Octa-core (1x2.5 GHz Cortex-A720 & 3x2.4 GHz Cortex-A720 & 4x1.8 GHz Cortex-A520) |
| ဘက်ထရီ | 6200 mAh |
| လည်ပတ်စနစ် | Android 14, up to 3 major Android upgrades, HyperOS |
| ကွန်ရက် | 5G |
| NFC | Yes |
Xiaomi
Xiaomi Redmi Note 14Pro Plus 5G 12 GB/256 GB
6200mAh5G
အကောင်းဆုံးစျေးနှုန်း
၄၂၉,၀၀၀ MMK
ဆိုင် 2 ခုမှ
ဘယ်မှာဝယ်ရမလဲ
6
619 Mobileဆိုင်အာမခံနောက်ဆုံးအပ်ဒိတ် 3/30/2026
အကောင်းဆုံးစျေးနှုန်း
ဆိုင်တွင် ကြည့်ရန်၄၂၉,၀၀၀MMK
I
ICT.com.mmဆိုင်အာမခံနောက်ဆုံးအပ်ဒိတ် 3/30/2026
၁,၂၅၃,၀၀၀MMK
