
အသေးစိတ်အချက်အလက်
| မျက်နှာပြင်အရွယ်အစား | 6.59" |
| မျက်နှာပြင်အမျိုးအစား | AMOLED, 68B colors, 2560Hz PWM, 120Hz, Dolby Vision, HDR Vivid, HDR10+, 3500 nits (peak) |
| ရီဇိုလူးရှင်း | 1156 x 2510 pixels, 19.5:9 ratio (~419 ppi density) |
| ပရိုဆက်ဆာ | Octa-core (2x4.32 GHz Oryon V2 Phoenix L + 6x3.53 GHz Oryon V2 Phoenix M) |
| RAM | 12 GB |
| သိုလှောင်မှု | 256 GB |
| ဘက်ထရီ | 7100 mAh |
| လည်ပတ်စနစ် | Android 16, HyperOS 3 |
| ကွန်ရက် | 5G |
| NFC | Yes |
| အလေးချိန် | 206g |
| အတိုင်းအတာ | 157.5 x 75.3 x 8 mm |
Xiaomi
Xiaomi Redmi K90 5G 12 GB/256 GB
12GB RAM256GB7100mAh5G
အကောင်းဆုံးစျေးနှုန်း
၁,၉၇၅,၀၀၀ MMK
ဆိုင် 1 ခုမှ
ဘယ်မှာဝယ်ရမလဲ
I
ICT.com.mmဆိုင်အာမခံနောက်ဆုံးအပ်ဒိတ် 4/2/2026
အကောင်းဆုံးစျေးနှုန်း
ဆိုင်တွင် ကြည့်ရန်၁,၉၇၅,၀၀၀MMK
